Micro Node (8.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site
fa: سایت

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Translation
fa: ترجمه

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Site settings
fa: تنظیمات سایت

en: Has new content
fa: محتوای جدید دارد

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Site content
fa: محتوای سایت

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
