Micro Node (8.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Action
ps: چار

en: Name
ps: نوم

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Translation
ps: ژباړه

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
