Micro Node (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Action
ca: Acció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site
ca: Lloc

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Translation
ca: Traducció

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Site settings
ca: Configuracions de lloc

en: Has new content
ca: Té nou contingut

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
