Micro Node (8.x-1.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site
lt: Svetainė

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Translation
lt: Vertimas

en: About
lt: Apie

en: Site settings
lt: Svetainės nuostatos

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
