Micro Node (8.x-1.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
