Micro Node (8.x-1.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: About
sq: Informacione
