Micro Node (8.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Site name
ta: தள பெயர்

en: Site
ta: தளம்

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
