Micro Node (8.x-1.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Action
ur: ایکشن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Page
ur: صفحہ

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
