Micro Node (8.x-1.0-alpha7) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Action
hu: Művelet

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Site
hu: Webhely

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Sites
hu: Webhelyek

en: Translation
hu: Fordítás

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Site settings
hu: Webhely beállítások

en: Has new content
hu: Van új tartalma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Site content
hu: Webhelytartalom

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
