Micro Node (8.x-1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
