Micro Node (8.x-1.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Action
sk: Akcia

en: Name
sk: Názov

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site
sk: Stránka

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Sites
sk: Stránky

en: Translation
sk: Preklad

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Has new content
sk: Má nový obsah

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
