Micro Node (8.x-1.0-alpha7) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Action
th: แอคชั่น

en: All
th: ทั้งหมด

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Has new content
th: มีเนื้อหาใหม่

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
