Micro Node (8.x-1.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Action
hr: Akcija

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Translation
hr: Prijevod

en: About
hr: Opis

en: Has new content
hr: Ima novi sadržaj

en: Asc
hr: Uzlazno
