Micro Node (8.x-1.0-alpha8) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
