Micro Node (8.x-1.0-alpha8) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Action
ru: Действие

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Site name
ru: Название сайта

en: Site
ru: Сайт

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Authored by
ru: Автор

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Translation
ru: Перевод

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Site settings
ru: Настройки сайта

en: Has new content
ru: Содержимое обновлено

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Site content
ru: Содержимое сайта

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
