Micro Node (8.x-1.0-alpha9) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Has new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཡོད་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
