Micro Node (8.x-1.0-alpha9) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site
eu: Gunea

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
