Micro Node (8.x-1.0-alpha9) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Site name
he: שם האתר

en: Site
he: אתר

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Translation
he: תרגום

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Site settings
he: הגדרות אתר

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
