Micro Node (8.x-1.0-alpha9) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Action
tr: Eylem

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Site name
tr: Site adı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Authored by
tr: Yazan

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Translation
tr: Çeviri

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Site settings
tr: Site ayarları

en: Has new content
tr: Yeni içerik var

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Site content
tr: Site içeriği

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
