Micro Path (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Maximum alias length
bo: མིང་གཞན་གྱི་ཚད་རིང་ཤོས

en: Source
bo: ཁུངས

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
bo: རང་འགུལ་ངང་གསར་འདོན་བྱས་པའི་མིང་གཞན་%original_alias་དང་སྔར་ཡོད་ཀྱི་མིང་གཞན་ལ་རྙོག་འཛིང་འདུག་པས། མིང་གཞན་དེ་%alias་ལ་བསྒྱུར་ཟིན།

en: Alias
bo: མིང་གཞན
