Micro Path (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Delete
hi: मिटायें

en: Language
hi: भाषा

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Node
hi: नोड

en: Conditions
hi: शर्तें

en: Pattern
hi: नमूना

en: Source
hi: स्रोत

en: Alias
hi: उपनाम

en: Bundle
hi: पोटली

en: UUID
hi: युयुआइङी
