Micro Path (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: Label
ka: სათაური

en: Source
ka: წყარო
