Micro Path (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Language
sl: Jezik

en: Label
sl: Oznaka

en: Node
sl: Vozlišče

en: Alias
sl: Vzdevek
