Micro Path (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Node
ar: العقدة

en: Conditions
ar: الشروط

en: Pattern
ar: النموذج

en: Source
ar: المصدر

en: Alias
ar: البديل

en: Bundle
ar: الحزمة

en: UUID
ar: المعرف UUID
