Micro Path (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Label
ku: پێناس

en: Node
ku: گرێ

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Alias
ku: نازناو
