Micro Path (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Label
ne: लेबल

en: Node
ne: नोड

en: Source
ne: स्रोत

en: Alias
ne: उपनाम

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
