Micro Path (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Language
sr: Језик

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Pattern
sr: Образац

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
