Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Label
bg: Заглавие

en: Node
bg: Материал

en: Source
bg: Източник

en: Alias
bg: Псевдоним
