Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Node
el: Κόμβος

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Maximum alias length
el: Μέγιστο μήκος ψευδώνυμου

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Source
el: Πηγή

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
el: Το αυτόματα δημιουργημένο ψευδώνυμο %original_alias ήρθε σε σύγκρουση με ένα υπάρχον ψευδώνυμο. Το ψευδώνυμο άλλαξε στο %alias.

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Bundle
el: Ομάδα
