Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Language
gl: Idioma

en: Label
gl: Etiqueta

en: Node
gl: Nodo

en: Conditions
gl: Condicións

en: Maximum alias length
gl: Lonxitude máxima do alias

en: Pattern
gl: Patrón

en: Source
gl: Orixe

en: Bundle
gl: Paquete
