Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Node
is: Nóða

en: Conditions
is: Skilyrði
