Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Label
kk: Атауы

en: Node
kk: Түйін

en: Alias
kk: Лақап ат
