Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Label
pl: Etykieta

en: Node
pl: Węzeł

en: Conditions
pl: Warunki

en: Maximum alias length
pl: Maksymalna długość aliasu

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Source
pl: Źródło

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
pl: Automatycznie utworzony alias %original_alias pozostaje w konflikcie z istniejącym aliasem. Alias zmieniono na %alias.

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Micro
pl: Mikro
