Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: ID
ps: پېژند

en: Source
ps: سرچينه

en: Alias
ps: پورنوم

en: Bundle
ps: بنډل
