Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Language
te: భాష

en: Label
te: లేబుల్

en: Maximum alias length
te: మారుపేరు యొక్క గరిష్ఠ పొడవు

en: Source
te: మూలం
