Micro Path (8.x-1.0-alpha5) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Source
am: ምንጭ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
