Micro Path (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Label
fi: Tunnus

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Maximum alias length
fi: Aliaksen enimmäispituus

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Source
fi: Lähde

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
fi: Automaattisesti luotu alias %original_alias on jo käytössä. Alias muutettiin muotoon %alias.

en: Bundle
fi: Paketti
