Micro Path (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: ID
az: İD

en: Node
az: Material

en: Pattern
az: Nümunə

en: Source
az: Mənbə

en: Alias
az: Ləqəb

en: Bundle
az: Paket
