Micro Path (8.x-1.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: Source
eu: Iturburua

en: Alias
eu: Ezizena
