Micro Path (8.x-1.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Label
hr: Oznaka

en: Maximum alias length
hr: Maksimalna dužina nadimka

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Source
hr: Izvor

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
hr: Automatski stvoren nadimak %original_alias je u sukobu s postojećim nadimkom. Nadimak promijenjen u %alias.

en: Alias
hr: Nadimak
