Micro Path (8.x-1.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: Label
bs: Oznaka

en: Node
bs: Nod

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Source
bs: Izvor

en: Alias
bs: Pseudonim
