Micro Path (8.x-1.0-alpha7) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Delete
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Label
es: Etiqueta

en: Node
es: Nodo

en: Conditions
es: Condiciones

en: Maximum alias length
es: Longitud máxima de alias

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Pattern
es: Patrón

en: Source
es: Origen

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
es: El alias automáticamente generado %original_alias entra en conflicto con un alias ya existente. Alias cambiado a %alias.

en: Bundle
es: Paquete

en: Path pattern
es: Patrón de ruta

en: Pattern type
es: Tipo de patrón
