Micro Path (8.x-1.0-alpha8) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Language
cy: Iaith

en: Node
cy: Nod

en: Alias
cy: Arallenw
