Micro Path (8.x-1.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Node
gu: નોડ

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: Bundle
gu: બંડલ
