Micro Path (8.x-1.0-alpha8) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Language
jv: Basa

en: Label
jv: Judul

en: Alias
jv: Singlon
