Micro Path (8.x-1.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Label
lv: Etiķete

en: Node
lv: Mezgls

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Pattern
lv: Modelis

en: Source
lv: Avots

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Bundle
lv: Komplekts
