Micro Site (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Node type
az: Nod tipi

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Logo
az: loqo

en: Site
az: Sayt

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Domain
az: Domen

en: Owner
az: Sahib

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: No name
az: Ad yoxdur

en: About
az: Haqqında

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: By @name on @date
az: @date tarixində @name ilə

en: By @name
az: @name ilə

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb
