Micro site (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Node type
jv: Tipe node

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Slogan
jv: Sesanti

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: By @name on @date
jv: Nang @name tanggal @date

en: By @name
jv: Nang @name

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Not restricted
jv: Ora aman
