Micro Site (8.x-1.0-alpha10) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Menu
my: မီနူး

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ
