Micro site (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Menu
sl: Meni

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Domain
sl: Domena

en: Owner
sl: Lastnik

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
